Witamy Wszystkich Serdecznie !!!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie !!!

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą COVID-19 informujemy, że po konsultacji z rodzicami zdecydowaliśmy przełożyć obozy do Włoch - San Mauro Mare na rok 2021 ( zaliczki automatycznie przechodzą na poczet przyszłego roku ), dokładne terminy wyjazdów podamy w późniejszym czasie.

 

Dziękujemy bardzo za cierpliwość i wyrozumiałość.

Dzięki dużemu zainteresowaniu z Waszej strony mamy przyjemność poinformować, że kolonie do Władysławowa i Łeby sie odbędą :).

Po otwarciu przez rząd możliwości wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży modyfikujemy sprawdzone juz regulaminy i wprowadzamy nowe procedury przestrzegając wytycznych zgodnych z Bezpiecznym Wypoczynkiem - wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku :

 

Prosimy Państwa również o zapoznanie sie z informacjami w niżej podanym linku :

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

Zależy nam żeby wakacje 2020 były maksymalnie bezpieczne. W naszych procedurach w szczególności zwrócimy uwagę na :

- higienę osobistą i dezynfekcję zarówno pomieszczeń jak i sprzętu sportowego,

- warunki zakwaterowania,

- wyżywienie,

- transport,

- realizacje programu

Naszym priorytetem jak zawsze od lat pozostaje dobre samopoczucie i zadowolenie zarówno dzieci jak i naszej kadry oraz bezpieczeństwo. 

Cieszymy się że dzieci po tak długiej izolacji będą miały możliwość ponownie spotkać się z rówieśnikami, a rodzicom  przyda się również odpoczynek gdy dzieci będą przebywały pod naszą opieką.

 

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości.

Pozdrawiamy

Ekipa   B.P. JAGA